Kviečiame teikti nominacijas Vasario 17 dienos apdovanojimams

31 gruodžio, 2018

Startuojame su nauja mūsų iniciatyva – Vasario 17 d. apdovanojimais.

Kas tai?

Vasario 17 d. apdovanojimai teikiami už 2017 – 2018 m. nuopelnus akademinėje ir visuomeninėje veikloje, formuluojančioje, analizuojančioje ir sprendžiančioje nelygybės, atskirties, teisingumo problemas įvairiose srityse: lyčių politika, ekologija, technologijos, socialinė ir kultūros politika, žiniasklaida ir medijos.

Apdovanojimai teikiami dviejose kategorijose:

– Akademiniai tekstai. Tai apdovanojimas už akademinius straipsnius ir knygas, publikuotus Lietuvoje dirbančių ar iš Lietuvos kilusių mokslinink(i)ų.

– Iniciatyvos. Tai apdovanojimas už kritinės minties populiarinimą, socialinius projektus, kūrybinę ir profesinę veiklą Lietuvoje.

Apdovanojimas neturi finansinės išraiškos.

Kodėl?

Nuo pat pradžios „Emancipacijos diskursai“, iš kurių radosi ir Nacionalinė emancipacijos diena,  buvo sugalvoti kaip vieta, kur susitinka akademinis kalbėjimas ir išsilavinę, mąstantys žmonės. Greitai tapo aišku, kad šiame sambūryje turi dalyvauti ir pratikai, kuriems taip pat svarbu apmąstyti savo veiklą.

Pajutome, kad šioje bendroje erdvėje svarbu kreipti dėmesį į vienas kitų iniciatyvas ir pastangas, matyti vieniems kitus, kad ši erdvė būtų gyvybinga. O bendraminčių pripažinimas bene svarbiausias.

Be to, apdovanojimų tiesiog negali būti per daug!

Kaip nominuoti?

Nominuoti gali visi.

Nominacijas su trumpu pagrindimu reiktų teikti  užpildant šią formą. Lauksime iki sausio 15 d. Jei norite, galite nominacijas su pagrindimu siūlyti ir el. paštu info@emancipacija.lt

Kas toliau?

Trumpąjį nominacijų sąrašą sudarys apdovanojimo koordinatorės, jį paskelbsime  2019 m. vasario 5 d. Apdovanojimo koordinatorės: Natalija Arlauskaitė, Dovilė Jakniūnaitė, Jūratė Juškaitė.

Nugalėtojus rinks balsuodami visi dalyviai ir dalyvės, skaitę pranešimus kasmet vykstančioje „Emancipacijos diskursų“ konferencijoje.

Kada sužinosiu?

2019 m. Vasario 17 d. per „Emancipacijos diskursų“ konferenciją.

Leave a reply

Leave Your Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ