Vasario 17 d. apdovanojimai

Vasario 17 d. apdovanojimai teikiami už 2017 – 2018 m. nuopelnus akademinėje ir visuomeninėje veikloje, formuluojančioje, analizuojančioje ir sprendžiančioje nelygybės, atskirties, teisingumo problemas įvairiose srityse: lyčių politika, ekologija, technologijos, socialinė ir kultūros politika, žiniasklaida ir medijos.

Apdovanojimą steigia ir teikia „Nacionalinės emancipacijos dienos“ iniciatyva per kasmetinę „Emancipacijos diskursų“ konferenciją vasario 17 d.

Apdovanojimai teikiami dviejose kategorijose:

– Akademiniai tekstai. Tai apdovanojimas už akademinius straipsnius ir knygas, publikuotus Lietuvoje dirbančių ar iš Lietuvos kilusių mokslinink(i)ų.

– Iniciatyvos. Tai apdovanojimas už kritinės minties populiarinimą, socialinius projektus, kūrybinę ir profesinę veiklą Lietuvoje.

Apdovanojimų taisyklės:

– Nominuoti gali privatūs asmenys ir institucijos. Kviečiame teikti nominacijas su trumpu pagrindimu užpildant šią formą iki sausio 15 d. Jei norite, taip pat galite siūlyti nominacijas su pagrindimu el. paštu info@emancipacija.lt

– Trumpąjį nominacijų sąrašą sudarys apdovanojimo koordinatorės. Sąrašą paskelbsime viešai, vasario 5 d., „Nacionalinės emancipacijos dienos“ puslapyje emancipacija.lt

– Renkant nugalėtojus balsuoja visi dalyviai ir dalyvės, skaitę pranešimus kasmet vykstančioje „Emancipacijos diskursų“ konferencijoje.

– Apdovanojimą įteiksime „Emancipacijos diskursų“ konferencijos metu vasario 17 d.

Apdovanojimas neturi finansinės išraiškos.

UŽSISAKYKITE NAUJIENLAIŠKĮ